Nie mogliśmy wybrać lepiej. Mamy porównanie z innymi filmami ślubnymi i możemy pochwalić się najlepiej zrobionym filmem .Wiadomo, że za kilka lat będzie bardzo miłym wspomnieniem zobaczyć wszystkich gości na wideo a Pan Sławek jest bardzo kreatywny to nam zagwarantował. Dzięki temu Wasz film będzie wspaniałą pamiątką. Rekomendujemy w 100%.

Sandra i Andrzej

2016-11-27

Polecamy Pana Sławka z całego serca. Zaangażowanie, kontakt, pasja i późniejszy efekt naprawdę na najwyższym profesjonalnym poziomie. Więc jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad bardzo dobrym kamerzystą, to ten jest najlepszy !!! Pozdrawiamy serdecznie!

Emilia i Dawid

2015-09-28

Film spełnił w 100% nasze oczekiwania. Było dużo śmiechu, wzruszenia a najważniejsze, to że udało się Panu Sławkowi uwiecznić na płytach wszystkie szczegóły, które były dla nas istotne. Widać, że praca została wykonana z pasją i zaangażowaniem. Życzymy sukcesów i polecamy innym serdecznie.

Natalia & Szymon

2014-12-15

Profesjonalnie nagrany film i uwieczniony na płycie dostarcza wielu wzruszeń i uśmiechu. Pan Sławek to sympatyczna, miła i pełna profesjonalizmu osoba! Na płytach znalazły się też jego ciekawe pomysły w czołówce i rozwiązania tzw. mix, skróty i sesja zdjęciowa. Bardzo dziękujemy i polecamy.

Paulina i Bartek Laskowscy

2014-06-30
Zobacz wszystkie opinie lub wystaw swoją.